auguridi.com

Naujausios Naujienos Ganoje

Tokijas 2020: Jamaikos bėgikės iškovojo auksą, sidabrą ir bronzą, Elaine Thompson-Herah pagerino rekordą

SPORTAS
  • Jamaika iškovojo auksą, sidabrą ir bronzą moterų 100 m sprinto rungtyje po to, kai Elaine Thompson-Herah, Shelly-Ann Fraser-Pryce ir Shericka Jackson apstulbino pasaulį
  • Elaine Thompson-Herah tapo greičiausia moterimi gyva po to, kai sumušė olimpinį rekordą
  • Antrą ir trečią vietas skyrė tik dvi šimtosios sekundės dalys, o Shericka Jackson pasižymėjo naują asmeninį geriausią laiką.

Mūsų manifestas: Tuo tiki YEN.com.gh

Jamaika garsėja savo olimpine bobslėjaus komanda ir meistriškumu lengvosios atletikos srityje. Jamaikos moterys 100 m sprinterės pribloškė pasaulį savo nuostabiu pasirodymu.

Jie iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius 100 m sprinto rungtyje, o Elaine Thompson pasiekė naują olimpinį rekordą.

Auksą iškovojo Elaine Thompson-Herah, lenktynes ​​baigusi per 10,61 sek. Shelly-Ann Fraser-Pryce jai ant kulnų pakilo 10,74 sekundės, o Shericka Jackson atsiliko pora sekundžių (10,76 sekundės).

Taip pat skaitykite

2020 m. Tokijas: Ganos gyventojai reaguoja į Abeiku Jacksono pasirodymą

Olimpinės žaidynės, Jamaika, moterų bėgikės, auksas, sidabras, bronza, Elaine Thompson-Herah, pagerino rekordą
Elaine Thompson-Herah Shelly-Ann Fraser-Pryce ir Shericka Jackson Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius. Nuotraukų kreditas: @BleacherReport
Šaltinis: Twitter

ATKREIPK DĖMESĮ: Spustelėkite „Žiūrėti pirmiausia“ skirtuke „Stebi“, kad pamatytumėte YEN.com.gh naujienas savo naujienų kanale!

Jackson lenktynių metu pasiekė savo asmeninį geriausią laiką. Elaine dabar oficialiai yra antra greičiausia moteris istorijoje.

Greičiausia moteris gyva

Dabartinis moterų 100 m sprinto pasaulio rekordas priklauso Florencei Griffith-Joyner, kuris yra 10,49 sekundės.

Griffith-Joyner, deja, mirė 1998 m., todėl Elaine tapo greičiausia moterimi.

Pasaulis reaguoja į tai, kad Jamaika užėmė tris aukščiausias vietas ant 100 m bėgimo podiumo

@EmmanuelAcho:

„Štai! Jamaika laimėjo auksą, sidabrą IR bronzą moterų 100 m distancijoje #olimpinėse žaidynėse.
Elaine Thompson laimi per 10,61 sekundės ir pasiekia olimpinį rekordą. 2-as greičiausias laikas EVER ir tapti greičiausia moterimi gyvai!
Aš jums sakiau, kad tie jamaikiečiai yra TAS VEIKSMAS!

@JamaicaLabrat:

'Kaip praėjusią naktį sakė komentatorius, Shelly yra didžiausia moteris sprinterė ir jai nereikėjo aukso, kad tai įrodytų. Ji nustatė dvigubos olimpinės čempionės standartą, o dabar Elaine jam prilygo. Suprantu, kad Shelly nusivylusi, bet ji yra legenda“.

Kinas Qian Yang iškovojo pirmąjį aukso medalį 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse

Tatjana Schoenmaker iškovojo aukso medalį ir sumušė pasaulio rekordą

Tatjana Schoenmaker, pirmoji Pietų Afrikos Respublikos 2021 m. olimpinio aukso medalio laimėtoja, penktadienį laimėjo moterų 200 m plaukimo krūtine finalą ir sumušė pasaulio rekordą.

Schoenmaker, kuri plaukė 4 juostoje, puikiai tempė savo lenktynes, 100 m atsisėdusi už amerikietės Lilly King, o vėliau peržengė paskutinį 100 m. 24-erių žaidėjas atliko nepriekaištingą pasirodymą – sieną palietė per 2:18:95 sekundės.

Ar patinka skaityti mūsų istorijas? Prisijunkite prie YEN.com.gh Telegrama kanalas! Niekada nepraleiskite svarbių atnaujinimų!

Atsisiųskite YEN naujienų programą Google Play dabar ir sekite svarbiausias Ganos naujienas!